SPORTVIJESTI

Amir Sušić blistao – četverostruki strijelac u utakmici između…

U prijateljskoj nogometnoj utakmici između austrijskog drugoligaša SV VORWARTS Steyr U19 i seniorske ekipe ATSV Stein, koja je odigrana jučer, blistao je naš sugrađanin, Amir Sušić.

Sušić je za svoj VORWARTS, u 60 minuta provedenih na terenu, uspio postići 4 prekrasna pogotka i time pokazao da se na njega s pravom ima računati u nastavku proljetnog dijela šampionata 2. austrijske lige .

Inače Sušićeva ekipa dominirala je zelenim terenom tokom cijele utakmice, a konačan rezultat glasio je 7 : 3.

U 4 pripremne utakmice ovaj talentirani osamnaestogodišnjak postigao je 7 pogodaka, što je pokazatelj da se nalazi u izuzetnoj formi, te nam dao do znanja da će nas i u proljetnom dijelu šampionata nastaviti uveseljavati.