Nk BoracVIJESTI

SKANDAL UTAKMICA U SANICI, NK OMLADINAC 0:1 NK BORAC

Borac sa gostovanja u Sanici donio 3 nova boda te se ustoličio na vrhu tabele NL USK

Jučrašnji susret velikih pretendenada i rivala u borbi za šampionsku titulu NL USK-a između Nk Omladinac – Sanica i NK Borac – Izačić prekinut je u 30. minuti kod rezultata 0:1 za NK Borac, nakon što su domaći igrači fizički napali glavnog sudiju.

Borac je do vodstva došao već u drugoj minuti susreta pogotkom Ermina Mahmutovića, te uknjižio nova 3 boda na svoj saldo i tako nakon XIII. kola NL USK-a zadržao vodeću poziciju na tabeli.

Nepobjedivi izačićki Zmajevi, krunišući odličnu formu velikim i značajnim pobjedama, sve su bliže osvajanju naslova prvaka NL USK-a i svakako zaslužuju čestitke na odličnim nogometnim predstavama.

Očigledno je da pojedine timove NL USK-a, Borčeve protivnike, uhvati nervoza i dođe do pomutnje u njihovim redovima i na samu pomisao da za protivnika imaju tim koji žari i pali zelenim terenima.