BihaćIZBORIMZ IZAČIĆVijesti

Potvrđene kandidatske liste za izbore u mjesnim zajednicama koji će se održati 23. i 24. aprila 2022.

SRETNO SVIMA KANDIDATIMA

Potvrđene kandidatske liste za mjesne zajednice u kojima će se izbori održati 23. aprila 2022. godine od 09:00-17:00 sati
BAKŠAIŠ
1. Emir (Sead) Muslić
2. Safet (Ubeid) Selmanović
3. Almir (Hajrudin) Alagić
4. Zemina (Munir) Selimović
5. Mustafa (Muhamed) Vuković
6. Adel (Rejhan) Vuković
7. Valentino (Bernardo) Vuković
8. Zlatan (Mahmut) Alagić
9. Najda (Sulejman) Đogić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04. 2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice ( Ulica Bakšaiškog odreda bb)
————————————————————————–
BREKOVICA
1. Hasan (Bajro) Babić
2. Haris (Hazim) Abdijanović
3. Kadir (Redžo) Majstorović
4. Haris (Remzo) Bejtić
5. Ramo (Huse) Mujkić
6. Elvir ( Rifet) Bejtić
7. Kasmir (Osman) Čaušević
8. Sead (Salih ) Ćehić
9. Aladin (Mustafa) Kahrić
10. Midhad (Ramo) Bosnić
11. Safet ( Ferid) Omeradžić
12. Šefik (Šero) Jukić
13. Asmir (Ibrahim ) Abdijanović
14. Šefik (Ibro) Bajrić
15. Elvis (Šefik) Abdijanović
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice
————————————————————————–
ČAVKIĆI
1. Ibrahim (Rahman) Nesimović
2. Edin (Husein) Midžić
3. Hasan (Smail) Semanić
4. Himzo (Munib) Skalić
5. Elvir (Muhamed) Ćehić
6. Enes (Hasan) Čavkić
7. Indira (Kasim) Ćehić
8. Mersad (Salih) Čavkić
9. Emir (Osman) Čavkić
10. Samir (Mehmed) Sjenar
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice Čavkić
————————————————————————–
CENTAR
1. Tenzila (Fikret) Skopljak
2. Tofik (Hasan) Blagajčević
3. Zumret (Jusuf) Jogić
4. Elvira (Ismet) Čaušević
5. Jusuf (Salko) Muslić
6. Eldar (Husein) Zirić
7. Aldin (Hajrudin) Durdžić
8. Ismeta (Huse) Seferagić
9. Sandra (Senad) Šimić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice ( Ulica Bedem bb)
————————————————————————–
DONJE PREKOUNJE
1. Halid (Ismet) Zjakić
2. Sabina ( Safet) Dervišević
2. Toni ( Siniša) Harlaher
3. Bahrudin (Šerif) Safić
4. Fatima ( Derviša) Mehulić
5. Alen (Dževad) Kajtezović
6. Denis (Mirsad) Alagić
7. Orhan (Sadik) Alagić
8. Omer (Bešir) Tutić
9. Enver (Vehab) Hajrulahović
10. Sabina (Safet) Četić
11. Mesud (Hase) Midžić
12. Rifet (Muharem) Pehlivanović
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor OŠ Prekounje
————————————————————————–
GATA
1. Ibrahim (Okan) Fatkić
2. Ismet (Osme) Keškić
3. Hasan (Esad) Pašić
4. Fikret (Ago) Bajramović
5. Elvir (Halil) Šabanagić
6. Denis (Ismet) Keškić
7. Ajla (Kemo) Felić
8. Amir (Omer) Delić
9. Ermin (Ahmet) Alagić
10. Albin (Enez) Selman
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor OŠ Gata
————————————————————————–
GOLUBIĆ
1. Samir (Jusuf) Dervišević
2. Adnan (Abdulah) Softić
3. Senad (Abdulah) Kurtović
4. Hadis (Samir) Hrustanović
5. Muharem (Asim) Babić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Područna škola Golubić
————————————————————————–
GORNJE PREKOUNJE
1. Fadil (Ibrahim) Dizdarević
2. Sakib (Mujaga) Džanić
3. Ana (Zvonko) Hošić
4. Alisa (Edhem) Džanić
5. Safet (Sulejman) Ćehajić
6. Adis (Zahid) Šušnjar
7. Sidik (Ibraga) Beširević
8. Alan (Munib) Džanić
9. Safet (Mustafa) Pačić
10. Ermin (Mujaga) Lipović
11. Samir (Mehmed) Filipović
12. Husein (Bećir) Alibegović
13. Irman (Muharem) Hrnjić
14. Sabina (Hasan) Huseinović
15. Sead (Hasan) Delić
16. Zlatan (Aida) Hrnjica
17. Adis (Fikret) Duranović
18. Zahida (Muhamed) Duranović
19. Salem (Šemso) Emrulović
20. Adila (Vehbija) Ferizović
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Ulica Bihaćkih branilaca bb)
————————————————————————–
HARMANI
1. Jasmina (Vaso) Dedić
2. Edin (Juso) Goretić
3. Dževad (Ibrahim) Harbaš
4. Rusmir (Amgijad) Behić
5. Ines (Borivoj) Delić
6. Dedo (Derviš) Dedić
7. Asmir (Mujo) Imširović
8. Derviš (Dedo) Dedić
9. Amira (Hilmo) Ramulić
10. Mersad (Ilijaz) Mujčinović
11. Emil (Muhamed) Ramulić
12. Nijaz (Nezir) Viteškić
13. Ermin (Juso) Goretić
14. Sead (Omer) Kadirić
15. Edin (Ferid) Puškar
16. Meldijana (Esed) Mahmić
17. Ervin ( Emir) Bunić
18. Dijana (Muharem) Harbaš
19. Albin ( Osman ) Dautović
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor OŠ Harmani 2
————————————————————————-
IZAČIĆ
1. Šerif (Ahmo) Rekić
2. Samir (Fehim) Aličić
3. Fikret (Zikrija) Sušić
4. Zuhdija (Hamid) Lalić
5. Ismet(Ahmed) Abdić
6. Hasan (Omer) Rekić
7. Amir (Miralim) Mušić
8. Rasim (Kasim) Islamović
9. Esmir (Emin) Sušić
10. Jasmin (Izet) Rekić
11. Fahrudin (Mujaga) Bunić
12. Suljo (Sulejman) Felić
13. Omer (Mujaga) Balić
14. Šaban (Osman) Bećiraj
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Područna škola Izačić
————————————————————————–
JEZERO – PRIVILICA
1. Irfan (Remzija) Midžić
2. Amera (Osman) Mujagić
3. Radomir (Kostadin) Radaković
4. Ismet (Jusuf) Fatkić
5. Ivana (Ivan) Rukavina
6. Mirsad (Avdo) Demirović
7. Asim (Rasim) Begatović
8. Selam (Adem) Tulić
9. Adnan (Hasan) Redžić
10. Safet (Husnija) Sulić
11. Bakir (Muhamed) Kadić
12. Adijan (Enes) Hergić
13. Nevzet (Jasmin) Pečenković
14. Goran (Hajrudin) Piralić
15. Senad (Arif) Zanačić
16. Jasmin (Senad) Ramić
17. Emir (Adnan) Alagić
18. Ermin (Nihad) Bulić
19. Nejra (Asim) Begatović
20. Tesa (Alija) Džaferagić
21. Nijaz (Muharem) Čavkunović
22. Kemal (Muharem) Hrnjić
23. Zuhdija (Juso) Islamović
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor Crvenog križa Bihać ( Ulica Branislava Đurđeva bb)
————————————————————————-
KAMENICA
1. Ekrem (Rašid) Okić
2. Fikret (Šaban) Felić
3. Hasib (Hasan) Kasupović
4. Ekrem (Redžo) Čavkić
5. Amar (Asim) Babić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor OŠ Kamenica
————————————————————————–
KLOKOT-PAPARI
1. Ramiz (Ramo) Kovačević
2. Elvedina (Hazim) Nadarević- Kurić
3. Ismar (Kemal) Begić
4. Sejad (Hasib) Trejić
5. Haris (Mirsad) Kečanović
6. Hasib (Munir) Paparević
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor područne škole Klokot-Papari
————————————————————————–
KULEN VAKUF
1. Kemal (Adem) Štrkljević
2. Fuad (Mahmut) Gutlić
3. Nedžad (Suljo) Dedić
4. Dinko (Mehmed) Bojčić
5. Alija (Ramo) Dervišević
6. Adaleta (Asim) Avdagić
7. Amir (Maho) Mehadžić
8. Denis (Zihnija) Demirović
9. Muharem (Nurija) Beganović
10. Nermin (Faruk) Dedić
11. Mersad (Mehmeda) Mašinović
12. Kemal (Mehmed) Šiljdedić
13. Ismeta (Safet) Husić
14. Jasmina (Maho) Handžić-Đulkić
15. Emir (Besim) Omerdić
16. Jasmina (Ćamil) Kurtagić
17. Samir (Ibrahim) Hamzić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Ulica Zagrađe 3)
————————————————————————–
LUKE
1. Halida (Ahmet) Avdagić
2. Almir ( Enver) Dupanović
3. Arman (Sead) Zećirević
4. Alan (Agan) Fajković
5. Redžep (Selim) Ahmetović
6. Anita (Edhem) Redžić
7. Samir (Ismet) Ćatović
8. Zlatka (Ibrahim) Ćoralić
9. Muamer (Ishak) Sedić
10. Suada (Muhamed) Mirvić
11. Bajro (Safet) Durdžić
12. Senka (Nurija) Zahirović
13. Bajro (Ramo) Bajrić
14. Mujo (Hasib) Koričić
15. Ismet (Miralim) Tulić
16. Mirhet (Alija) Brnas
17. Jasmin (Memaga) Topić
18. Almin (Ahmet) Altić
19. Mario (Željko) Mršić
20. Sabir (Munir) Imširović
21. Aris (Isak) Junuzi
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice (Muhsina Rizvića 1)
————————————————————————-
MALI LUG
1. Sara (Damir) Kurjaković
2. Elvir (Vehbija) Čavkić
3. Almin (Enver) Keranović
4. Sanela (Suljo) Begić
5. Senad (Sead) Zulić
6. Elvis (Asim) Ljubijankić
7. Šefik (Mustafa) Kličić
8. Edin (Rasim) Prošić
9. Amra (Husnija) Husić
10. Vahid (Džafer) Zulić
11. Džejlan (Husein) Eljazović
12. Aldin (Edhem) Hafizović
13. Fuad (Smail) Šabić
14. Sanel (Suad) Čavkić
15. Dino (Đulaga) Hafizović
16. Adis (Sejad) Kozlica
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 – 17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor sportskog udruženja Mali Lug
————————————————————————–
MARTIN BROD
1. Aleksandar (Stevo) Drobac
2. Milan (Jovica) Medić
3. Dragan (Dušan) Reljić
4. Đurad (Stevo) Drobac
5. Mišo (Dušan) Knežević
6. Veljko (Rajko) Babić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice
————————————————————————–
ORAŠAC
1. Ramo (Huse) Zulić
2. Admir (Sejad) Hrnjica
3. Aldijana (Dilber) Kozlica
4. Elvir (Šaćir) Mešić
5. Adnan (Redžep) Vojić
6. Sead (Maše) Delić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice
————————————————————————–
OZIMICE 1
1. Sejad (Muharem) Hambašić
2. Saša (Đurađ) Smiljanić
3. Rubija (Meho) Kulenović
4. Nedžad (Đemal) Mešić
5. Dinko (Mustafa) Hadžović
6. Rusmira (Ramo) Konjević
7. Belmana (Ibrahim) Trivunić
8. Šejla (Huse) Rekanović
9. Ibrahim (Mustafa) Šemić
10. Irfan (Mehmed) Kurtagić
11. Džemal (Mirsad) Kurić
12. Amir (Mehmed) Džanić
13. Ahmed (Kemal) Fatkić
14. Dino (Zlatan) Dupanović
15. Jusuf (Fuad) Sedić
16. Amir (Mirzet) Karabegović
17. Armin (Ahmet) Kečalović
18. Jasmin (Husein) Selmanović
19. Dževad (Hasib) Felić
20. Šahzija (Salko) Đulkić
21. Samir (Alija) Safić
22. Zehira (Zahid) Alagić
23. Arijana (Midhat) Kaliman
24. Elvis (Hasan) Velić
25. Amela (Alija) Bužimkić-Okanović
26. Maja (Muris) Pašić
27. Zoran (Grgo) Marjanović
28. Sanja (Mirko) Mikuljan
29. Fehim (Ibrahim) Raković
30. Đezide (Hašim) Mešić
31. Refik (Ramo) Jukić
32. Irma (Emir) Fatkić
33. Sead (Ferid) Puškar
34. Adnan (Alija) Kurtagić
35. Izudin (Rasim) Mamić
36. Amel (Refik) Hadžić
37. Emir (Hazim) Toromanović
38. Tanja (Mujo) Veladžić
Datum i vrijeme održavanja: 23.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice Ulica Hasana Kjafije Prušćaka bb)

Kandidatske liste za izbore u mjesnim zajednicama koji će biti održani 24. aprila 2022. godine od 09:00-17:00 sati
OZIMICE 2
1. Hasib (Husein) Sulić
2. Enes (Ibrahim) Delić
3. Sanel (Senahid) Nuhanović
4. Esad (Senad) Hadžiabdić
5. Bekim (Adem) Arifi
6. Suad (Muharem) Balić
7. Saud (Jusuf) Sedić
8. Rifat (Salko) Emrulović
9. Zikrija (Meho) Lonić
10. Hamdija (Fikret) Kasupović
11. Ervin (Muharem) Demirović
12. Haris (Hasan) Babić
13. Armin (Zikrija) Karabegović
14. Vedad (Ibrahim) Mujagić
15. Ervin (Muharem) Demirović
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice (Zgrada B9/D4)
————————————————————————-
POKOJ
1. Amir (Ferid) Korčić
2. Nermin (Himzo) Kolaković
3. Mujo (Husnija) Čataković
4. Aladin (Sukarno) Selimović
5. Muhamed (Mehmed) Bajrić
6. Amir (Ahmet) Zulić
7. Irman (Osme) Rodić
8. Adnana (Ramo) Pandžić
9. Mersad (Ramo) Mujagić
10. Asmir (Mehe) Zulić
11. Safet (Latif) Halavać
12. Ednan (Edin) Okugić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor područne škole Pokoj
————————————————————————–
PRITOKA
1. Irfan (Mustafa) Mujanović
2. Sanela (Ibrahim) Ćenanović
3. Husein (Mahmut) Alivuk
4. Nedžad (Husein) Salihović
5. Elvedin (Fadil) Šušnjar
6. Adem (Meho) Šušnjar
7. Rihad (Ale) Veladžić
8. Enes (Huso) Karamanlić
9. Emina (Ahmo) Hrnjica
10. Bahra (Salih) Kučuković
11. Sead (Hasim) Kličić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Ulica Pritoka bb)
————————————————————————–
RIBIĆ
1. Sakib (Sako) Kurtović
2. Ramzija (Munir) Dedić
3. Anel (Hasan) Hadžić
4. Adema (Samir)Dervišević
5. Amel (Derviš) Muslić
6. Senad (Hasan) Piralić
7. Mirsad (Munib) Muminović
8. Izudin (Šemsudin) Dedić
9. Jasna (Hasan) Kurtović
10. Jasmin (Sejfudin) Saračević
11. Aldin (Sanel) Kurtagić
12. Senad (Izet) Selimović
13. Ismar (Osman) Trnjanin
14. Armin (Arif) Balić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Mehmeda Kolakovića bb)
————————————————————————–
RIPAČ
1. Mirzet (Rinfran) Sagrković
2. Vildana (Mehmed) Talić
3. Amir (Smail) Malkoč
4. Dženana (Sead) Hrnjica
5. Adil (Sulejman) Mušeta
6. Alan (Sejfulah) Šehić
7. Vahid (Muharem) Talić
8. Alen (Ale) Čirić
9. Zlatan (Ibrahim) Šarić
10. Suljo (Smail) Hajrulahović
11. Mirsad (Rešid) Hrnjica
12. Refik (Osman) Kadirić
13. Fadil (Munib) Nadarević
14. Mirveta (Fadil) Nadarević
15. Svjetlana (Derviš) Kurbegović
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor područne škole Ripač
————————————————————————–
RUŽICA
1. Jasmin (Hasan) Prošić
2. Safet (Husein) Čelebić
3. Elvis (Smail) Ajkić
4. Smail (Hasan) Čaušević
5. Ines (Muharem) Hodžić
6. Elvisa (Šefik) Libić
7. Ermina (Senad) Demirović
8. Hasan (Ramo) Šarić
9. Esad (Bećo) Bećirspahić
10. Mirzet (Husein) Bećirspahić
11. Sead (Ibrahim) Hodžić
12. Feho (Mujaga) Hodžić
13. Nedim (Amsal) Libić
14. Senaid (Safet) Hafurić
15. Ćamil (Senad) Medanović
16. Adis (Fikret) Varcar
17. Husein (Uzeir) Hodžić
18. Ervin (Ejub) Husić
19. Jasmin (Anes) Pašić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice ( Ulica Ružičkih branilaca 2)
————————————————————————–
SKOČAJ
1. Stipe (Mile) Prša
2. Kata (Nikole) Dejanović
3. Mate (Zvonko) Šimić
4. Stipe (Ivana) Živković
5. Marija (Zvonka) Čajko
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Skočaj bb)
————————————————————————–
SOKOLAC
1. Eladin (Kasim) Žerić
2. Emrah (Ferid) Topić
3. Aldina (Alija) Bašagić
4. Ivica (Mile) Dejanović
5. Semir (Dedo) Topić
6. Ismet (Mehmed) Fazlić
7. Hasan (Zahid) Kurtović
8. Nedžad (Redžo) Jušić
9. Mirsad (Huse) Oračević
10. Nisvet (Ismet) Bulić
11. Enes (Nazif) Žerić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Sokolac bb)
————————————————————————–
SRBLJANI
1. Nijaz (Adem) Malkoč
2. Selmir (Refik) Dulić
3. Anel (Izet) Alibabić
4. Adnan (Nurija) Jusić
5. Remzo (Rahman) Brkić
6. Kemal (Ismet) Malkoč
7. Arif (Mehmed) Muminović
8. Kasim (Omer) Ibrišimović
9. Šerif (Smajo) Ibrišimović
10. Ramo (Muharem) Dervišević
11. Dževad (Dedo) Jusić
12. Mujo (Ibro) Kurtović
13. Adna (Semir) Dulić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Srbljani bb)
————————————————————————–
VEDRO POLJE
1. Haris (Sead) Karabegović
2. Mehmed (Abid) Ćordić
3. Samir (Adem) Lipovača
4. Mladen ( August) Šantić
5. Mate (Franjo) Vuković
6. Milan (Stipe) Jurić
7. Amir (Mehmed) Pečenković
8. Irman (Mehmed) Kudić
9. Mate (Anto) Šimić
10. Mirko (Mira) Šimić
11. Katarina (Drago) Jurić
12. Damir (Emir) Mujanović
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Područna škola Vedro Polje
————————————————————————–
VELIKI LUG
1. Amir (Azem) Kozlica
2. Elvis (Šefik) Dedić
3. Omer (Derviš) Selimović
4. Ferhad (Muharem) Zulić
5. Azem (Adem) Kozlica
6. Adam (Husein) Ćehić
7. Senad (Adem) Dizdarević
8. Isak (Redžo) Kozlica
9. Hasan (Huse) Abdihodžić
10. Fikret (Mahmut) Redžić
11. Mustafa (Juso) Čelebić
12. Ismar (Ismet) Hodžić
13. Admir (Emir) Vojić
14. Kasim (Ahmet) Vojić
15. Nijaz (Jusuf) Hodžić
16. Asmir (Pašo) Fileković
17. Senad (Dedo) Tutić
18. Sandra (Senad) Tutić
19. Selma (Senad) Tutić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice (Ulica Branilaca Velikog Luga 34)
————————————————————————-
VELIKO ZALOŽJE
1. Janja (Andža) Gverić
2. Mesud (Sulejman) Gagić
3. Amir (Abdulah) Alibegović
4. Irfan (Munib) Skalić
5. Munib (Hasan) Dulić
6. Elvedin (Elvir) Mešić
7. Omer (Alaga) Mahmutović
8. Husnija (Mehmed) Mahmutović
9. Muhamed (Adil) Haščić
10. Senad (Hamid) Mahmutović
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor područne škole Veliko Založje
————————————————————————–
VRSTA
1. Izet (Huse) Selimović
2. Zinet (Zahid) Imširović
3. Mirsad (Alaga) Bašanović
4. Alija (Munir) Rahmanović
5. Bećir (Meho) Imširović
6. Ibro (Mesud) Rekić
7. Atif (Huse) Bašanović
8. Mehmed (Mustafa) Abdijanović
9. Nihad (Šabo) Halilagić
10. Adnan (Halim) Rekić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Dom mjesne zajednice (Vrsta bb)
————————————————————————–
ZAVALJE
1. Marko (Mile) Veljača
2. Stjepan (Šimun) Blagović
3. Milan (Blaž) Grgić
4. Martin (Milan) Perišić
5. Safija (Murat) Budimlić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor ambulante MZ Zavalje (Ulica Zavalje)
————————————————————————–
HATINAC
1. Senad (Bego) Ždralić
2. Asmir (Mesud) Gagić
3. Adnan (Mehmedalija) Amidžić
4. Vesna (Esad) Ždralić
5. Bejza (Osme) Majanović
6. Senka (Sulejman) Kuduzović
7. Enisa (Mujo) Kajtezović
8. Halil (Muhamed) Hadžić
9. Sulejman (Vehbija) Alagić
10. Elvis (Mehmed) Halavać
11. Mirsad ( Fikret) Kasupović
12. Senada ( Isak) Demirović
13. Mirhad (Mirsad) Pečenković
14. Haris(Mujo) Harbaš
15. Damir (Meho) Mašić
16. Rebija (Adem) Harbaš
17. Mujo (Husein) Harbaš
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Prostor mjesne zajednice ( Ulica Hamze Hume )
————————————————————————–
MZ ŽEGAR
1. Željko (Franjo) Altić
2. Isidora (Zvonko) Ivaniš-Baltić
3. Tomislav ( Marko) Konjević
4. Vejsil (Mirzet) Beširević
5. Mario (Stipe) Mlinarić
Datum i vrijeme održavanja: 24.04.2022. godine od 09:00 -17:00 sati
Mjesto održavanja: Područna škola Žegar
————————————————————————–

SRETNO SVIMA KANDIDATIMA

Povezani članci

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana.

Ova web stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Back to top button