Konačne kandidatske liste za izbor članova savjeta mjesnih zajednica

Na osnovu člana 14. Odluke o raspisivanju izbora za članove savjeta mjesnih zajednica i predsjednike mjesnih zajednica (“Službeni glasnik Grada Bihać“ broj 13/17), Komisija za provođenje izbora za članove savjeta i predsjednike mjesnih zajednica, na sjednici održanoj dana 06.12.2017. godine utvrdila je konačne liste u 35 mjesnih zajednica Grada Bihaća
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Kulen Vakuf
 
1. Alija (Ramo) Dervišević 
2. Ermina (Mehmed) Ćehić  
3. Adnan (Senad) Bajbutović 
4. Tatle (Sulejman) Ramić 
5. Mahmut (Suljo)  Dedić 
6. Jasminka (Mustafa) Burzić 
7. Milica (Dane) Handžić 
8. Fuad (Mahmut) Gutlić  
9. Nedžad (Suljo)Dedić   
10. Kemal (Adem) Štrkljević  
11. Dževad (Irfan) Šiljdedić 
12. Mahmut (Ramo) Ramić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Bakšaiš
 
1. Emir (Sead) Muslić 
2. Hasnija (Mustafa) Abdulahović Beba
3. Almir (Hajrudin) Alagić Ami
4. Senad (Halid) Vuković Seni
5. Emina (Smail) Alijagić 
6. Asima (Šerif) Musić 
7. Zlata (Muhamed) Mazlagić 
8. Huse (Salko) Ramić 
9. Sulejman (Ahmet) Pačić
10. Alija (Jusan) Spahić 
11. Ljubica (Milan) Ramić  
12. Sanela (Redžo) Ramić 
13. Ekrema (Bećo) Muslić 
14. Samira (Adem) Muslić –Čelebić 
15. Senad (Muharem) Ramić Ćopo
16. Agan (Mujo) Dizdarić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Brekovica
 
1. Edham (Enver) Mujagić 
2. Asif (Kasim) Šehić Sifo
3. Fikret (Ibro) Tabaković 
4. Refik (Hamo) Balić 
5. Ramiz (Alija)  Nadarević 
6. Asim (Rasim) Pjanić 
7. Kadir (Redžo) Majstorović 
8. Hasan (Bajro) Babić 
9. Šemsudin (Redžo) Čaušević Sudo
10. Edham (Omer) Arzić Gile
11. Elvir (Rifet) Bejtić Eko
12. Adis (Mehmed) Hadžić 
13. Emir (Nazif) Bajrić 
14. Ćehić (Salih) Sead
15. Bajrić (Sulejman) Nevzeta
16. Jukić (Šerif) Šefik
17. Omeradžić (Ferid) Safet
18. Abdijanović (Meho) Mirzet
19. Kahrić (Mustafa) Aladin
20. Bosnić (Ramo) Midhad
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Centar 
 
1. Tenzila (Fikret) Skopljak
2. Mersada  (malić) Talakić
3. Ferhat (Ibrahim) Mujčić Fićo
4. Zumreta (Jusuf) Jogić
5. Tofik (Hasan) Blagajčević Tofko
6. Huse (Mujaga) Behrem 
7. Jusuf (Salko) Muslić 
8. Osman (Fadil) Imamović
9. Zuhra (Mehmed) Sedić 
10. Husnija (Sulejman) Malkoč 
11. Edin (Ahmet) Lelić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Čavkići
 
1. Suad (Mujo) Fileković
2. Muharem (Hasan) Čavkić
3. Zarfin (Redžo) Midžić Zaja
4. Indira (Osman) Ćehić
5. Kasim (Avdo) Ćehić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice  Donje Prekounje   
 
1. Izet (Adem) Piralić 
2. Enver (Vehab) Hajrulahović  
3. Mesud (Hase) Midžić   
4. Enisa (Ismet) Fajković 
5. Edin (Rasim) Midžić 
6. Sabina (Safet) Dervišević 
7. Kasim (Rasim) Ćurtović 
8. Fatima (Derviša) Mehulić  
9. Toni (Siniša) Harlaher 
10. Bahrudin ( Šerif) Safić 
11. Mirel (Mujo) Turnić 
12. Adis (Mesud) Midžić  
13. Zekerijah (Muharem) Selimović  Kijo 
14. Safija (Mustafa) Iftić Ćano  
15. Dževad (Mehmed) Kajtazović Džudo 
16. Adem (Sead) Kurjaković
17. Ekrem (Muharem) Iftić Eko
18. Halid (Ismet) Zjakić 
19. Aida (Izet) Alijagić 
20. Enes (Kemal) Hadžić 
21. Ratko (Dušan) Knežević
22. Ale ( Salih) Kosović 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Gata  
 
1. Sabid (Bešir) Keškić   
2. Edham (Mujaga) Fatkić 
3. Zahid (Huse) Perviz 
4. Adis (Rešid) Keškić 
5. Aida (Suljo) Balić  
6. Hasan (Alija) Miskić  
7. Rifet (Šemso) Rekić Cici
8. Hasan (Esad) Pašić
9. Ramo (Asim) Delić 
10. Rasim (Muharem) Mušić Boki
11. Elvir (Halil) Šabanagić 
12. Amir (Sulejman) Keškić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Golubić   
 
1. Samir (Jusuf) Dervišević
2. Edvin (Nafi) Zuberi  
3. Jasmin (Osman) Žerić
4. Senad (Avdo)  Kurtović 
5. Hadis (Samir) Hrustanović 
6. Ivica (Stjepan) Tomić 
7. Aziz (Muho) Džaferović 
8. Đemil (Nafi) Zuberi
9. Vesna (Jusuf) Dervišević 
10. Fadil (Smail) Memagić 
11. Halid (Smail) Memagić 
12. Besim (Pašo)  Hrustanović 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice  Gornje Prekounje  
 
1. Muharem (Šefik) Alagić Haro
2. Semira (Dedo) Alagić
3. Mehmed (Enver) Mehmedović  Tuti
4. Osman (Mehmed) Saračević  
5. Adnan (Sejad) Pečenković 
6. Bekir (Bećo) Piralić 
7. Ismeta ( Hasan) Kapić  
8. Ermin (Mujaga) Lipović 
9. Ervin (Kemal) Bajrektarević  
10. Alen (Ramo)  Kozlica 
11. Suad (Sadik) Čavkić 
12. Zlatan (Redžo) Hrnjica  
13. Samir (Bekir) Šehić 
14. Subhad (Suad) Šarić 
15. Asima (Mehmed) Begić 
16. Ervin (Nihad) Šarić 
17. Dejan (Goran) Šumar 
18. Elvedin (Zijad) Sedić 
19. Višnja (Asim) Fejzić 
20. Ejub (Arif) Handukić   
21. Aida (Huse) Pečenković     
22. Jasmin (Šemsudin) Smailagić   
23. Jasmin (Ahmet) Huskić 
24. Jasmin(Husein) Hodžić
25. Husein(Halid) Šumar 
26. Šerif (Zahid)  Kurjaković  
27. Abdihodžić (Muho) Mustafa 
28. Muhamed (Derviš) Piralić  
29. Ermin (Rifet)  Zulić 
30. Mirsad (Hasan) Jašaragić
31. Edita (Ahmet) Čelebić 
32. Sabina (Hasan) Huseinović 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Harmani 
 
1. Dževad (Ibrahim) Harbaš  
2. Adela (Sead) Čaušević  
3. Adisa (Semiz) Gradinović 
4. Sanela (Huse) Šarić 
5. Amir (Kasim) Fajić  
6. Rusmir (Amgijad) Behić 
7. Ervin (Emir) Bunić 
8. Adil (Mahmut) Behrem 
9. Nihad (Munir) Karabegović
10. Edhem (Salko) Duraković Edo
11. Husein (Zehida) Muhamedagić 
12. Marijan (Dujo) Mihić 
13. Edin (Juso) Goretić 
14. Admir (Ahmet)  Čavkić 
15. Admir (Suljo) Mirvić 
16. Edisa (Enes) Zahić 
17. Adnan (Izet) Kečanović 
18. Behidža (Esad) Džaferbegović 
19. Dragan (Boško) Vasiljević 
20. Ramo (Hasan) Dizdarić 
21. Mirsad (Sulejman) Kozličić  
22. Edin (Ferid) Puškar 
23. Irfan (Mujo) Kuduzović 
24. Ibrahim (Sulejman) Cinac 
25. Sedija (Muharem) Dedić 
26. Amir (Šefik) Mulić  
27. Merima (Safet) Hadžić 
28. Senad (Asim) Draganović 
29. Senad (Fadil) Saračević 
 
Konačna kandidatska lista  za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Hatinac  
 
1. Bejza (Osme) Majanović 
2. Senka (Sulejman) Kuduzović 
3. Ekrem (Bego) Smajić 
4. Husein (Aziz) Kadić  
5. Halil (Muhamed) Hadžić
6. Edi  (Irfan) Rekanović 
7. Aldin (Firduz) Lipovača 
8. Ena (Irfan) Rekanović 
9. Eldin (Elmir) Rekić 
10. Mehmedalija (Muhamed) Amidžić 
11. Senad (Ibrahim) Karabegović 
12. Fadil (Senad) Pečenković 
13. Mirhad (Mirsad) Pečenković 
14. Mirsad (Osman) Pečenković 
15. Lejla (Mujo) Pečenković 
16. Sulejman (Vehbija) Alagić  Sula
17. Mirsad (Fikret) Kasupović  Ćevap 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Izačić 
 
1. Rasim (Kasim) Islamović   
2. Mehmed (Hasan) Kasupović 
3. Šaban (Osman) Bećiraj 
4. Omer (Mujaga) Balić
5. Esmir (Emin) Sušić 
6. Edvin (Hakija) Sulić 
7. Safet (Hasan) Bunić 
8. Samir (Fehim) Aličić 
9. Muhamed (Ibrahim) Balić Bule 
10. Enfald (Muhamed) Merdanić Enćo
11. Ahmo (Jusić) Aličić 
12. Asif (Husein) Salkić Mršo 
13. Adnan (Ismet) Beganović  
14. Šerif (Ahmo) Rekić 
15. Munib (Ibro) Halilagić  
16. Fikret (Zikerijah) Sušić 
17. Adis (Ismet) Abdić 
18. Suljo (Sulejman) Felić 
19. Mehrudin (Mehura) Handanović 
20. Nijaz (Muharem) Sušić 
21. Osman (Hasan) Sulić 
22. Vildan (Vejsil) Felić 
23. Aladin (Kadir) Felić 
24. Ramiz (Husein) Bajramović  
25. Rifet (Hasam) Pašić 
26. Feriz (Bešir) Keškić 
27. Samir (Jusuf) Halkić
28. Benhart (Husein) Harbaš
29. Armin (Dževad)  Halilagić 
30. Senad (Sabo) Halilagić 
 
Konačna kandidatska lista  za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Jezero-Privilica
 
1. Bakir (Muhamed) Kadić 
2. Asim- Begat (Rasim) Begatović 
3. Romana (Suad) Dervišević 
4. Almir (Husein) Varcar 
5. Adijan (Enes)  Hergić 
6. Nedžad (Firzet) Džinović 
7. Jasminko (Nihad) Skopljak 
8. Almir (Ahmet) Bajrić  Lav 
9. Radomir (Kostadin) Radaković  Rade 
10. Enes (Hasib) Žerić 
11. Enisa (Idriz) Hujić 
12. Asima (Osman) Mujagić 
13. Merima (Mujaga) Talić 
14. Suad (Safet) Alagić 
15. Emir (Hajrudin) Piralić 
16. Fikret (Osman) Midžić 
17. Adil (Ejub) Osmančević 
18. Davor (Fikret) Midžić 
19. Goran (Hajrudin) Piralić 
20. Selam (Munir) Midžić 
21. Alma (Munib) Midžić
22. Zerina (Kadir) Hodžić 
23. Zerina (Ekrem) Lelić 
24. Dijana (Asim) Karabegović 
25. Edis (Mirsad) Odobašić 
26. Asim (Adem) Karabegović  
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Kamenica 
 
1. Ekrem (Rašid) Okić 
2. Hasib (Hasan) Kasupović 
3. Fikret – Fadil  (Šaban) Felić  
4. Adnan (Rasim) Mujkić   
5. Ekrem (Redžo) Čavkić Hurum
6. Esad (Muhamed) Hasanagić 
7. Mehmed (Osme) Okić 
8. Ibro (Mujaga) Bosnić 
9. Hamdija (Muhemad)  Hasanagić 
10. Kenedi (Rasim) Mešanović 
11. Izet (Redžo) Mešanović 
12. Mensur (Omer) Salihović 
13. Jasmin (Husein) Turan
14. Admir (Adem) Mašić 
15. Nisvet (Hamdija) Đulkić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Klokot-Papari  
 
1. Zerina (Rasim) Kurić 
2. Fuad (Ibro) Mujagić 
3. Sejad (Hasib) Trejić 
4. Sulejman (Jusuf) Ćejvanović 
5. Husein (Mujo) Fajković 
   
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Orašac 
 
1. Aldijana (Dilber) Kozlica 
2. Admir (Sejad) Hrnjica 
3. Ramo (Huse) Zulić 
4. Azem (Adem) Dedić 
5. Denis (Mehmed)  Behrem 
6. Hilmo (Jakub) Kozlica 
7. Hamdija (Maše) Delić
8. Mersud-Merko (Ibrahim) Dedić 
9. Mersud (Meho) Zulić 
10. Raif (Mehmed) Šehić 
11. Zinad (Šemsudin) Šušnjar  
12. Edin (Dedo) Alivuk 
13. Refik (Hamza) Kolaković 
14. Alma (Husein) Grozdanić  
15. Nure (Mehaga) Šahbazović 
16. Bekir (Bećir) Husak  
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Luke
 
1. Ismet (Alija) Hrkić Iso
2. Senad (Šerif) Alagić Senči
3. Arman (Sead) Zećirević 
4. Amir (Enver) Nuspahić 
5. Irfan (Ahmet) Sarić 
6. Ismeta (Husnija) Karat  
7. Mujo (Hasib) Koričić 
8. Zlatka (Ibrahim) Ćoralić 
9. Ino (Muhamed) Altić
10. Bajro (Ramo) Bajrić 
11. Senka (Nurija) Zahirović 
12. Samir (Ismet) Ćatović
13. Adnan (Kemal) Šečić 
14. Emir (Mehmed) Hafizović 
15. Aljoša (Jovan) Bobić Aljo 
16. Almir (Enver) Dupanović 
17. Edina (Rifat) Hajdarević 
18. Jasminka (Mujaga) Pjanić
19. Šejla (Muharem) Dupanović 
20. Ines (Meho) Smajić  
21. Esma (Salko) Delić 
22. Božo (Ana) Krmpotić 
23. Božo (Ivan) Balen  
24. Adem (Mustafa) Čaušević
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice  Mali Lug  
 
1. Suad  (Derviš) Čavkić  
2. Enes (Osme) Bećirspahić 
3. Hase (Hasan) Džaferagić 
4. Senada (Mehmed) Dautović 
5. Admir (Asmir) Džaferović
6. Šeshudin (Muho) Pašagić 
7. Suad (Mahmut) Halilović 
8. Besim (Sulejman ) Keranović  
9. Senad (Hasan) Đulić 
10. Elvir (Bajro) Šehić 
11. Šefik (Mustafa) Kličić 
12. Aldin (Edhem) Hafizović 
13. Fuad (Ismail) Šabić 
14. Senida (Hidajet) Karasalihović-Adilović  
15. Senad (Sulejman) Begić 
16. Suad (Sulejman) Mizić 
 
Konačna kandidatska lista  za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Martin Brod  
 
1. Aleksandar (Stevo) Drobac 
2. Darko (Mirko) Knežević 
3. Mišo (Dušan)  Knežević
4. Mitra (Ignjo) Marčeta
5. Rado (Mujo) Ajdić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Ozimice II  
 
1. Hasib (Husein) Sulić 
2. Enes (Ibrahim) Delić 
3. Sead (Ferid) Džanić 
4. Saud (Jusuf) Sedić 
5. Slavko (Milovan) Lipić 
6. Suad (Muharem) Balić   
7. Irmana (Alija) Husetić 
8. Sejida (Ragib) Šehić 
9. Ervin (Rifat) Bukić 
10. Arijana (Arif) Dedić
11. Almir (Jusuf) Hrnjica 
12. Amira (Muharem) Huskić 
13. Rifat (Salko) Emrulović  
14. Zikrija (Meho) Lonić  
15. Abdulah (Sulejman) Hadžić Dule
16. Mirko (Grga) Prša 
17. Amir (Mahmut) Bakrač 
18. Rejhana (Arif) Saračević   
19. Almir (Hamdija) Terzić 
20. Aladin (Hasan) Hrkić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Ozimice I  
 
1. Dževad (Hasib) Felić 
2. Šahzija (Salko) Đulkić
3. Mirsad (Rifet) Vojić 
4. Merima (Ahmet) Safić 
5. Mehmed (Senad) Selimović 
6. Arijana (Midhat) Kaliman 
7. Armin (Hazim)  Felić 
8. Elvis (Muharem) Topčagić 
9. Ajko (Rašid) Mujagić 
10. Dino (Zlatan) Dupanović  
11. Dino ( Feho) Felić
12. Dinko (Murat) Redžić 
13. Milka (Vajan) Malkić 
14. Rusmira (Ramo) Konjević  
15. Rubija (Meho) Kulenović 
16. Amir (Mehmed) Džanić 
17. Halid (Šerif) Merdanić 
18. Adnan (Huse) Sabljaković 
19. Nedžad (Đemal) Mešić 
20. Muhiba ( Muho) Medanović 
21. Rasima (Hurem) Čelebić 
22. Irfan (Muhamed)  Kurtagić 
23. Dinko (Mustafa) Hadžović 
24. Azra (Rifet) Tahrić 
25. Irfan (Ahmet) Alagić 
26. Ismar (Safet) Dupanović 
27. Emir (Mirsad) Kurić 
28. Esad (Emin) Budimlić 
29. Selma (Avdo) Ćatić 
30. Derviš (Mehmed) Demirović 
31. Mirzeta (Alija) Durić 
32. Suada (Mehmed) Demirović 
33. Nevzeta (Mahmut) Zahić 
34. Edita (Ferid) Salihagić 
35. Ismeta (Šaban) Lipovača 
36. Azra (Esad) Džambegović 
37. Drago (Drago) Mataruga 
38. Jasmin (Salih) Salihagić 
39. Armin (Nurudin) Osmanović 
40. Edin (Esad) Mašić 
41. Sanel (Zijad) Kabiljagić 
42. Refik (Ejub) Alijagić
43. Zlatan (Sabid) Mizić 
44. Šaćir (Fatima) Fajić 
45. Senad (Derviš) Karabegović 
46. Hazim (Mujaga) Kišmić 
47. Ramiz (Ramo) Halkić 
48. Ahmet (Hurem) Čelabić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Pritoka  
 
1. Irfan (Mustafa) Mujanović 
2. Azra (Sead) Demirović 
3. Salih (Ibrahim) Dedić  
4. Esad (Hašim) Hrnjica   
5. Asim (Redžo) Alivuk 
6. Adil (Selim) Hrnjica   
7. Rihad (Ale) Veladžić 
8. Adem (Meho) Šušnjar  
9. Mila (Jovan) Salihović 
10. Emir (Salih) Babić 
11. Elvidin (Hilmija) Rizvan    
12. Ibrahim (Smajo) Hrnjica 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Pokoj  
 
1. Mersad (Ramo) Mujagić  
2. Osme (Osman) Rodić 
3. Alaudin (Sead) Zec 
4. Osme (Hruste) Majanović  
5. Amir (Ahmet) Zulić Ćoško
6. Muhamed (Husein) Havić  Kiš
7. Muhamed (Mehmed)  Bajrić 
8. Adis (Husein) Solaković  
9. Amir (Ferid) Korčić  
10. Mustafa (Ekrem) Zulić Mućo
11. Fikreta (Hasan) Handukić 
12. Asima (Asim)  Zulić 
13. Amela (Munib) Zulić
14. Fata (Hamid) Zulić 
       
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Ripač  
 
1. Mirzet (Irfan) Sagrković 
2. Nermin (Nazif) Hajrulahović Nuno  
3. Amir ( Smail) Malkoč Grga 
4. Goran (Ahmet) Kadić 
5. Sandra (Samira) Čirić 
6. Nejra (Jasmin) Čirić 
7. Talić (Muharem) Vahid 
8. Esad (Salih) Zulić 
9. Dženan (Bećir) Čirić 
10. Muharem (Avdo) Zulić
11. Muhamed (Muho) Čirić 
12. Ale (Hasan) Dizdarević 
13. Husein (Ibrahim) Dupanović 
14. Kadir (Mehmed) Čirić 
15. Jasmin (Smajo) Balić 
16. Hamza( Ramo) Šehić 
17. Adil (Sulejman) Mušeta 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Ribić   
 
1. Denis (Ekrem) Kolčaković 
2. Sanija  (Sulejman) Dedić 
3. Enver (Kadir) Kolčaković  
4. Ismet  (Ibrahim) Tahrić 
5. Huse (Šaban) Vilić 
6. Sakib (Salko) Kurtović 
7. Senad (Izet) Selimović 
8. Ramzija (Munir) Dedić  
9. Jasmina (Mujaga) Tevšić 
10. Arijana (Sead) Midžić  
11. Adnan (Nermin) Dizdarić 
12. Damir (Jasmin) Kurtagić  
13. Izeta (Izet) Alibegović 
14. Mirsad (Munib) Muminović  
15. Vahidin (Sulejman) Henda    
16. Hasan (Jusuf) Hadžić 
17. Amir (Halid) Behić
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Veliki Lug  
 
1. Hasan (Huse) Abdihodžić  
2. Kasim (Ahmo) Vojić 
3. Ismar (Ismet) Hodžić 
4. Jasmin (Munib) Đulkić  
5. Refik (Halil) Čolić  
6. Sejad (Smajo) Šehić  
7. Alija (Meho) Glumac 
8. Džanšah (Himzo)  Agić 
9. Meho ( Mehmed) Dizdarević 
10. Omer (Derviš) Selimović 
11. Senad (Adem) Dizdarević Ćuno 
12. Nijaz (Jusuf) Hodžić 
13. Šefik (Šerif) Zulić 
14. Šefik (Šerif) Dedić 
15. Ahmet (Derviš) Dedić 
16. Muho (Ibrahim)  Bilić  
17. Sebina(Edham) Bilić 
18. Mehrima(Omer) Dizdarević 
19. Mujesira (Mujo) Tutić
20. Edham (Avdo) Tutić 
21. Arif (Ahmet) Ljubijankić 
22. Senad (Huse) Kasić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Ružica
 
1. Amar (Elvira) Dizdarić 
2. Elvis (Smail) Ajkić 
3. Damir (Nurko) Ajkić 
4. Safet (Husein) Čelebić 
5. Muhamed (Muharem) Selimović 
6. Mirsad (Ibrahim) Kurtović 
7. Elvisa (Šefik) Libić 
8. Salih (Halid) Duračković 
9. Suad (Hasan) Hafurić 
10. Enes (Ahmo) Suljić 
11. Elmedina (Sead) Džemaili 
12. Dinko (Nijaz) Bećirspahić
13. Rifet (Alija) Mušeta 
14. Nedžad (Husein) Melkić 
15. Muharem (Muharem) Ćehić
16. Ervin (Ejub) Husić 
17. Enes (Adil) Okanović 
18. Merima (Husein) Abdić
19. Ismet (Edhem) Dizdarević 
20. Esad (Bećo) Bećirspahić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Skočaj  
 
1. Stipe (Mile) Prša  
2. Kata (Nikola) Dejanović 
3. Ružica (Ivan) Rogić 
4. Stipe (Ivan) Živković 
5. Kata (Ivan) Bilić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Sokolac  
 
1. Ferid (Hasan) Kurtović 
2. Nedžad ((Redžo) Jušić 
3. Edin (Juso) Kurtović 
4. Emir (Zarif) Bulić 
5. Esad (Salko) Žerić 
6. Nejra (Kemal) Žerić 
7. Emrah (Ferid) Topić 
8. Melita (Fadil) Bulić 
9. Sead (Arif) Žerić Sejo
10. Eladin (Kasim) Žerić 
11. Franjo (Stjepan) Turčić 
12. Kasim (Asim) Žerić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Srbljani  
 
1. Azra (Asim) Ibrišimović 
2. Safet (Zahid) Hodžić 
3. Nijaz (Adem) Malkoč 
4. Selmir (Refik) Dulić 
5. Anel (Izet) Alibabić 
6. Ahim (Šero) Jusić 
7. Sead (Suljo) Dulić 
8. Kasim (Omer) Ibrišimović 
9. Mujo (Ibro) Kurtović
10. Demir (Muharem) Dulić 
11. Rasim (Osman) Fileković 
12. Azra (Smail) Brkić
13. Murat (Sulejman) Kurtović 
14. Amra (Šerif) Alibabić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Vedro Polje 
 
1. Haris (Sead) Karabegović 
2. Amir (Mehmed) Pečenković 
3. Mate (Ante) Šimić 
4. Marijan (Tomislav) Šantić 
5. Slavica (Alojz) Lovrić
6. Pero (Mirko) Dujmović 
7. Hazmir (Hazim) Alivuk 
8. Mensur (Bekir) Alivuk 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Vrsta 
 
1. Arif (Ibro) Abdić
2. Izet (Huse) Selimović 
3. Zinet (Zahid) Imširović Zino
4. Mujaga (Juso) Čizmić 
5. Mujo (Mustafa) Tatarević  
6. Denis (Denijal) Imširević  
7. Kemal (Omer) Halilagić 
8. Azim (Ekrem) Imširović 
9. Edin (Muharem) Rekić 
10. Alfan (Arif) Bašanović 
11. Izet (Šabo) Imširović Šabin 
12. Husein (Mustafa) Mehonić 
13. Amir (Fehim) Abdijanović 
14. Ahmet (Adil) Halilagić 
15. Senada (Šerif) Kozlica 
16. Emina (Esad) Vojić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Zavalje 
 
1. Ana (Roko) Bujanović 
2. Marko (Mile) Veljača 
3. Marjan (Ivan) Prša 
4. Safija (Murat) Budimlić Safa
5. Amra (Đulaga) Selimović- Perišić 
 
Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Žegar  
 
1. Vlado (Franjo) Franjić  
2. Mile (Ivan) Velić
3. Milan (Luka) Klepić
4. Josip (Luka) Velić
5. Mario (Dragan) Franjić
 
 Konačna kandidatska lista za izbor članova savjeta Mjesne zajednice Veliko Založje  
 
1. Midhet (Mahmut) Mahmutović  
2. Muhamed (Adil) Haščić 
3. Husnija (Mehmed) Mahmutović 
4. Ekrem (Mustafa) Mujnović 
5. Omer (Alaga) Mahmutović
6. Janja (Andža) Gverić Nina
7. Mesud (Sulejman) Gagić 
8. Jasmin (Mujaga) Kazaz 
9. Meho (Ferid) Skalić 
10. Asmir (Asim) Gverić 
11. Hajrudin (Muhamed) Alibegović 
 
 Predsjednica Komisije
    Ilda Alibegović



Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.